1 / 3
Detski dres Juventus Adidas ORIGINAL
600 МКД
12.05.2022 08:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на облека:

Останато

Големина:

104

Боја:

Други

Prodavam Adidas original, nov detski dres od Juventus, komplet maica, šorc i čorapi, naračan od Anglija. Golemina 104 (3 do 4 godini).

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070695451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам