1 / 12
HTZ- RABOTNA OPREMA (Made in Australia)
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.06.2022 20:02

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава висококвалитетна нова некористена
King Gee работна облека во различни големини и заштитни наочари

Пантолони-900 Денари(купени 45 евра пар)
Ветровка- 1290 денари(купена 70 евра пар)
Водоотпорни комплет долна и горна - 1190 денари
Елек-1000 денари
Заштитни Наочари-100 денари
Јакна-1800 денари(купени 100 евра пар)
Маици-600 денари
Блузи-900 денари
Зимски Капи-150 денари
Шешир-250 денари
Работнички чевли-800 денари
Гумени чизми-800 денари
Фатирани работнички комплет-1190 денари
Кишно комплет-980 денари
Електростатички работнички комплет-2800 денари

Изработка по порачка на HTZ облека,маици,блузи,дуксери со принт или вез.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075782691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам