1 / 10
Лустери
1 МКД
04.06.2022 11:57

Куманово / Куманово

Продавам перфектно сочувани:

◇ канделабри - нови некористени
- со метално тело
- со пластично тело (комплетно)

◇половни лустери, без оштетување, исправни комплетно.

Преостанати само уште 3 модели

◇◇◇ EXTRA CENA ◇◇◇

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

《《《 K & A 》》》
Потврден огласувач
076547257
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам