1 / 10
ВИКЕНДИЦА ВО ЉУБАНИШТА НА 100м ОД ЕЗЕРО
40 €
01.08.2022 09:11

Охрид / Охрид

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се издава цела викендица во Љубаништа пред автокампот, на само 100-150м одалеченост од најубавата плажа на охридското крајбрежје. Викендицата има кујна со дневна соба, спална соба и купатило. Во спалната соба има еден брачен кревет и 2(два) единечни кревети. Има и додатен единечен кревет. Во дневната соба има гарнитура.
Викендицата располага со комплет опремена кујна, телевизор, боом ТВ, Интернет (Wifi), тераса со маса и столици, зидана скара, сопствен паркинг.
Тие што биле знаат зошто Љубаништа е најубавото и најмирното место во Охрид за фамилијарен одмор. А останатите дознајте!!!
Цени за цела викендица:
- Јули, август - 40 евра за ноќевање,
- Друг период од годината – цена по договор
https://kajak.mk/post/e5d45601-vikendica-vo-ljubanishta-za-celo-drushtvo
СЛОБОДНО ОД 27 АВГУСТ

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Игор Бежоски
Потврден огласувач
072275324
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам