1 / 12
Гоблени . Вилерови. Gobleni.Vilerovi.
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2022 17:31

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Se prodavaat goblenite,del od niv se Vilerovi.Imame i edna slika od chtatelka koja ne e objavena.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Даниела
Потврден огласувач
078225909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам