1 / 3
Prodavam Luster za Trpezarija KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2022 08:04

Карпош / Скопје

PRODAVAM LUSTER ZA TRPEZARIJA KOMBINACIJA MEDIJAPAN,METAL I STAKLO CENA 1500 DENARI

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

anonimus
turizam11@yahoo.com
Потврден огласувач
076490533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам