1 / 2
Makedonski Priroden Med-Мед
500 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 23:36

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Се продава 100% Природен Планински Мед од Југозападна Македонија.

Цената по тегла е 500 ден.

Може и по карго
Контакт преку Viber, WhatsApp, Email

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078339732
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам