1 / 8
Novi komplet
800 МКД
Цената е фиксна
23.03.2022 11:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тип на облека:

Палто

Големина:

122

Боја:

Други

Nov komplet kako na slika
Nenoseni
Prakam po kargo

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

aneta
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам