1 / 12
Apartman vo Ohrid
По Договор
Денес 08:58

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Греење:

Друго

Se izdava apartman vo Ohrid na ul. ASNOM na 5 min do kejot na ezeroto i 10 min do centar. Apartmanot ima,opremena kujna, wc, TV, internet, klima. Apartmanot se naoga na prizemje so sopstven dvor. Maksimum za 3 osobi
Tel. broj za kontakt: 077513513 ili 078303040 ili 077771729

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Xxx
Потврден огласувач
077513513
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам