1 / 5
Се изнајмува двор за секаков вид на прослави
100 €
14.06.2022 13:52

Ѓорче Петров / Скопје

Се изнајмува дворно место од куќа за секаков вид на прослави.

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА:
070252391

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Boris
Потврден огласувач
071991874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам