1 / 2
DAIWA POLARIZIRANI NAOCARI , ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ,
700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
11.06.2022 18:08

Битола / Битола

Naocari za sonce , polarizirani, odlicni, novi , voopsto neupotrebeni. Marka DAIWA se !

Odlicni za vozenje( protiv odblesoci i ribolov!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Заштита од сонце

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам