1 / 7
Продавам актовка марка WONDES
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.01.2022 11:37

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Продавам актовка марка WONDES скоро нова.
Цена 2000 денари

Никола 071337759

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Чанти и Раници

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071337759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам