1 / 12
BMW Motorrad pantaloni
220 €
01.04.2022 08:24

Струмица / Струмица

Poveke vidovi na BMW Mottorad pantaloni, novi doneseni od CH. Gi imame slednite modeli i broevi:
- Air Flow: 118, 60, 58, 54(beli), 48
- Relly: 56(4br), 106(54), 50, 48, 46,
- GS dry: 106, 102, 98
- City: 2XL, XS
- City2: 2XL, S(2br), XS(2br)
- Venture Schell(crni): 2XL, 4XL
- Venting(plavi): 40

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

MotoCorp Strumica
Потврден огласувач
071342230
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам