1 / 12
KAFEMAT SPAZIO XL / VENEZIA LX INSTANT
По Договор
30.07.2022 10:58

Прилеп / Прилеп

Prodavam instant kafemati so ili bez citaci
Kafematite se vo ispravna sostojba, moze da se vidat vo sekoe vreme
Imam pogolem izbor od ovie modeli na kafemati ( venezia, spazio, bergamo )
Za poveke informacii 078 452 611- Rubin

078 452 611 - Rubin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам