1 / 1
Garazi i magacinski prostorii do gimnazija Nova Taftalidze
7.500 €
18.05.2023 20:07

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

16 m²

🗺📍Se prodavaat i iznajmuvaat parking mesta vo garaza na ulica praška 21-2 (lamela 2) SO IMOTEN LIST

🅿️ Parkinzi so kvadratura od 16m2


💶 Cenite variraat vo zavisnost od kvadratura i pozicija na istite

☎️ 078360630

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078360630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам