1 / 8
ВИТАФОН тип BF
1 €
09.04.2023 09:00

Карпош / Скопје

prod. 1 digitalen VITAFON ТУ 9444-007-2003 tip BF ( so prikaz na frekvencija i vremetraenje na seansa) i 1 analogen VITAFON ТУ 9444-003-33159359-2005 tip BF made in RUSSIA kupen 105 eur vo Belgrad od ovlasteniot pretstavnik Fit Komerc doo Beograd
otvorete go sledniov link na youtube:
www.youtube.com/watch?v=9cIHhl8zLrU
tel.070/346-164 i 077/69-96-96

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам