1 / 3
Komplet so pantaloni i sako novo
700 МКД
02.09.2022 19:36

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Костуми

Големина:

48

Боја:

Други

Nov komplet
Br.48
Kon.Slavica
070862243

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070862243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам