1 / 2
Sony DVP-NS590P
1.299 МКД
24.09.2022 09:17

Гази Баба / Скопје

Sony DVP-NS590P DVD PLAYER. Analog signal format system: NTSC,PAL, Video D/A Converter (DAC): 12-Bit/54MHz. Signal-to-Noise Ratio (SNR): 115 dB, Audio dynamic range DVD: 103 dB, Audio dynamic range CD: 99 dB. Number of optical discs: 6 discs. Power consumption (typical): 12 W. Weight: 1.95 kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077402999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам