1 / 4
Изработка на секаков вид на облека
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 10:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Изработка на секаков вид на облека по ниски цени со висок квалитет на матријали.

-Хтз опрема
-Маици-150 денари
-Блузи-400 денари
-Дуксери-600 денари
-Тренерки-750 денари
-Шорцеви-300 денари

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Останато

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075782691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам