1 / 12
Апартмани во Љубаништа
1 €
11.07.2022 14:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Се издаваат апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, веднаш до патот, на само 5 минути од Охридското езеро и манастирскиот комплекс Св. Наум. Комплетно се реновирани во Јуни 2021.

Апартманите се со големина од 30м2 и имаат сопствено вц со туш кабина. Располагаат со еден брачен (160х200) и еден единечен кревет (90х200). По потреба може да се додаде и дополнителен кревет.

Апартманите имаат комплетно опремена кујна со фрижидер и мини шпорет, клима уред, сопствен паркинг, бесплатен wi-fi интернет, Тотал ТВ како и прекрасна летна тераса во дворот опремена со скара, маса, столчиња и играчки за деца наменета за целосно уживање.

ЦЕНОВНИК:
01.05 - 14.06 (20 ЕУР)
15.06 - 14.07 (30 ЕУР)
15.07 - 14.08 (40 ЕУР)
15.06 - 14.09 (30 ЕУР)
15.09 - 31.10 (20 ЕУР)

Пријавувањето е по 14 часот.
Одјавувањето е до 10 часот.

Tags: Ohrid Sv. Naum Sveti Naum Ljubanista Lubanista sobi soba smestuvanje apartmani apartman izdavanje vikend odmor studio hotel motel

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Митко
Потврден огласувач
078283053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам