1 / 9
Pumpa pumpi hidrofor za voda
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 15:21

Куманово / Куманово

Se prodavaat pumpi za voda monofazni
Sever :
1 kw 2800 obrta
1.45 kw 2800 obrta hidrofor Sever
2.1 kw 2800 obrta
1.6 kw 2800 obrta Novo Term
El Prom Bg 0.55 kw 2800 obrtai-Vida
Elektrokovina Slovenija 1.5 kw 2800 obrtai petostepena monofazen
Koncar vrelo 2 1.1 kw 2800 obrtai petostepena .
Pumpite se ispravni (remontirani)
Info na 077668337, 071 775522
Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
077 668 337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам