1 / 1
Се продава
1 €
05.08.2022 23:28

Неготино / Неготино

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно неизградено земјиште во областа Бел камен , во близина на бензинската пумпа Angel Petrol

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Душанка
Потврден огласувач
072247060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам