1 / 2
Mesalka za ajvar
По Договор
22.05.2022 10:04

Свети Николе / Свети Николе

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката е за сите видови /димензии/ на тенџериња (шерпи, лонци) комплет со адаптер од 220в.Материјалот е од инокс и варена бука. Се поставува на лонецот и мешалката сама си меша, а вие само го одржувате огнот. Мешалката може да работи 3.4.5...саати без да загрее. Најтешката работа од приготвувањето на ајвар сега е најлесна. Испораката може да биде и по карго. Контант на тел: 076 376 138

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Lila Cvetkovska
Потврден огласувач
76376138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам