1 / 6
Ducati 695
1 €
14.11.2022 13:02

Велес / Велес

Марка:

Ducati

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

695

Километри:

15000

Ducati 695 vo odl sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MOBIL EM
Akademik Penčo Davčev
Потврден огласувач
070663601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам