1 / 11
Се издава викендичка во Љубаништа
1.700 МКД
26.06.2022 10:04

Охрид / Охрид

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Се издава викендичка во Љубаништа. Викендичката се состои од два засебни апартмани секој со сопствен влез. Апартманите се со големина од 30m2 и располагаат со сопствена опремена кујна, тоалет, ТВ, кабловска. Има голем уреден двор, електрична скара, сопствен паркинг.
Телефони за контакт:
076795350
070296271

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Katerina
Потврден огласувач
076795350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам