1 / 1
APARAT ZA MERENJE KRVEN PRITISOK
1.200 МКД
16.05.2022 10:38

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov precizen digitalen aparat za merenje krven pritisok
071 264 065

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

Top Ceni
Потврден огласувач
070 246 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам