1 / 7
СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА ВИКЕНДИЦА ВО ОПЕНИЦА, Охрид
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.08.2022 10:24

Охрид / Охрид

Квадратура:

74 m²

Број на соби:

5

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Се продава или издава викендица во с.Опеница, Охридско на 10 км од центарот на градот. Викендицата е целосно опремена со кујна, дневен престој, спална, опремена бања, надворешна скара, двор и многу други поволности.
Викендицата е перфектна за избегнување на градската гужва и опуштање. Истата се наоѓа покрај река во која се врши рекреативен риболов, а околу викендицата има многу планински патеки за љубителите на таквите спортови.

За повеќе информации во врска со огласот јавете се на 075212341, на Вибер на +38975212341 или пишете на kej_trejd@yahoo.com

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Борче
Потврден огласувач
075212341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам