1 / 7
Patiki Reebok original
1.200 МКД
11.06.2022 08:09

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Бела

Se prodavaat original patiki reebok kako novi dva pati obleceni br. 39

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
076611112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам