1 / 10
Popravka na gudacki instrumenti
1 МКД
25.11.2022 08:09

Прилеп / Прилеп

Vrven kvalitet na popravka na violini,violi,cela kontra bas, Lepenje,mestenje struni,izrabotka na kobilici kako i restavriranje na stariot lak i se što e potrebno za majstorski da prozvući instrumentom.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075537059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам