1 / 11
Се издава викендичка
1 €
Цената не е фиксна
30.05.2022 09:41

Охрид / Охрид

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

3

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Се издава викендичка до автокамп Елешец на самата плажа Атлантик. Две спални соби, дневна со трпезарија и кујна, купатило. Сопствен двор со прекрасен поглед на езеро, сопствен паркинг,

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

renata
Потврден огласувач
070249113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам