1 / 12
Се изнајмува Вила во Охрид
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.11.2022 11:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

80 m²

Број на соби:

4

Греење:

Струја

Наместена:

Да

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта.
Викендицата се состои од 2 апартмани со површина од по 40 м2 и двор од 900 м2, кој е хортикултурно уреден.
Секој апартман е целосно опремен, располага со дневен престој, кујна, спална, купатило, тераса, како и подвижна скара. Вилата се наоѓа во мирна населба со поглед кон планината Галичица и Охридското езеро. Располага со голем паркинг. Бесплатен интернет. Претставува одлично место за мирен и тивок одмор, опкружени со лозови насади, паркови и борови.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Vesa
Потврден огласувач
070259979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам