1 / 5
Гоблени / Gobleni
2.000 МКД
16.04.2022 08:21

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Се продаваат гоблени. Одлично се зачувани и немаат никакви оштетувања.

Гоблен фотографија 1: 2000 ден.
Гоблен фотографија 2: 2000 ден.
Гоблен фотографија 3: 2000 ден.
Гоблен фотографија 4: 2000 ден.
Гоблен фотографија 5: 3000 ден.

Испраќаме по карго.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Рамки и слики

Се продава од:

Бранкица
Потврден огласувач
078393980
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам