1 / 10
TECNA GUMA - TRAJNO RESENIE ZA PROBELMITE SO VODA!
500 МКД
02.08.2022 18:35

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

❗️ ТРАЈНО РЕШЕНИЕ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ СО ВОДА! ❗️
*Хидроизолација на: рамни кровови, подови, балкони, базени, бањи, темели и многу повеќе со Nilego® Hydrostop (течна гума) 💯🥇

✔️ 100% Водоотпорност!
✔️ 100% UV заштита!
✔️ 100% Отпорност на пукнатини!

◾️ Nilego® Hydrostop е сертифициран производ како траен премаз за хидроизолација со врвен квалитет и гаранција!
◾️ Се аплицира на бетон, малтер, гипс картон, лим, дрво, картон, стакло, метал и пластика!

⚠️ 500ден/м2 комплет материјал за идеална површина (сува и мазна).

*Повеќе информации за производот тука 👉
https://nilegoproducts.com/mk/hydrostop-liquid-rubber/

За подетални информации контактирајте не на: 📞 078 267-878

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

SK-MONT Kumanovo / Nilego Products
1/219 Dolno Kojnare, Kumanovo
Потврден огласувач
078267878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам