1 / 3
Sandali Rider
500 МКД
03.06.2022 09:47

Ѓорче Петров / Скопје

Tип на обувки:

Сандали / кломпи

Големина:

<30

Боја:

Црна

Gumeni celosno sandali Rider 28 broj 076345350

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

L.
Потврден огласувач
076345350
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам