1 / 4
АДИДАС, НАЈК, ВАНС
500 МКД
Цената е фиксна
18.12.2022 17:19

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Блузи

Големина:

176

Боја:

Црна

Продавам блузи со кратки ракави АДИДАС, НАЈК, ВАНС

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

@@@
Потврден огласувач
071326985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам