1 / 4
Studio za Turisti
По Договор
30.12.2022 21:14

Охрид / Охрид

Квадратура:

20 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Se izdava studio za turisti 2/3 osobi

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
076866834
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам