1 / 6
Iznajmuvanje na rekviziti za deca, masi konjopoi stolcinja
100 €
12.12.2022 10:22

Аеродром / Скопје

Iznajmuvam detcki rekviziti dusek za skokanje, elektronski kos klackalki
Masi, stolcinja I konjopoi I drugi razni raboti po vasa zelba.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
077668191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам