1 / 2
Се продаваат рамки за СИТО ШТАМПА
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.08.2022 11:18

Куманово / Куманово

Се продаваат рамки за сито штампа 12 на број со разни димензии.
Цена по договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078357358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам