1 / 4
Se izdava studio vo Prespa
По Договор
17.08.2022 08:41

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Број на соби:

2

Греење:

Нема

Наместена:

Да

Seizdavaat dve novi opremeni studija vo Prespa.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

stan
Потврден огласувач
071 286 046
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам