1 / 1
Kupuvam Garaza vo Karpos
1 МКД
04.05.2023 14:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

15 m²

Kupuvam Garaza vo blizina na blizina na hotel karpos i karsi hotel karpos. Toj reon. Dokolku prodavate garaza kontaktirajte me. 078 251 982

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара од:

Aleksandar
Bulevar Partiznski Odredi 75 1/25
Потврден огласувач
077568497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам