1 / 1
Panasonic DVD Home Theater SA-HT 535
6.000 МКД
05.07.2022 09:51

Прилеп / Прилеп

Се продава речиси ич некористен DVD surround Hi-Fi Home Theater sound system од програмата на Panasonic ®

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075522272
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам