Se izdava magacin vo Bitola
1 МКД
28.02.2022 13:35

Битола / Битола

Квадратура:

250 m²

Se izdava magacinski prostor na terminalot vo Bitola ul.Kravaraski pat bb.
povrsina 250m2
kontakt: Stefan 070369082

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од: Претпријатие

TD Makosped AD Skopje
Потврден огласувач
070369082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам