1 / 9
Ljubanista Apartmani - LAST MINUTE PONUDA
35 €
11.08.2022 10:28

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

30 m²

Број на соби:

1

Греење:

Струја

Наместена:

Да

*** СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ***

Сместување со попуст во Љубаништа!
Понудата важи само за 22.23.24. АВГУСТ

Апартмани во Љубаништа на убава и мирна локација, на само 5 минути од Охридското езеро и манастирскиот комплекс Св. Наум. Комплетно се реновирани во Јуни 2021.

Апартманите се со големина од 30м2 и имаат сопствено вц со туш кабина. Располагаат со еден брачен (160х200) и еден единечен кревет (90х200). По потреба може да се додаде и дополнителен кревет.

Апартманите имаат комплетно опремена кујна со фрижидер и мини шпорет, клима уред, сопствен паркинг, бесплатен wi-fi интернет, Тотал ТВ како и прекрасна летна тераса во дворот опремена со скара, маса, столчиња и играчки за деца наменета за целосно уживање.

Редовна цена: 50 еур
Со попуст: 35 еур

За повеќе информации следете го линкот: http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=3992228

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се изнајмува од:

Митко
Потврден огласувач
078283053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам