1 / 9
Se prodava plac so objekt vo Bitola
90.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.08.2022 16:30

Битола / Битола

Квадратура:

1100 m²

Se naoga na Bulevar 1vi Maj bb pod stocen pazar poranesen DOO PROMONT Bitola.
Vkupna povsina 1100 m2 od koi 200m2 objekt so voda i struja,900 m2 dvor pod asfalt.Poseduva markica za gradba na objekt so povrsina od 800 m2,vneseno vo Dup na Bitola. Cena po dogovor so Dimce 075 437 229

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
070780843
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам