1 / 3
Nov dusek
По Договор
6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 20:13

Берово / Берово

Ne koristen informacii na ovoj broj 076387748 ne na toj dolu broj
Po greska dimenzija sum go kupil
200 × 140

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
071304630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам