Шпаринг П- Профил,Цевки Ф-90
11.111 €
31.10.2022 23:46

Штип / Штип

Шпаринг 2,5 пута 3 см,6 м. околу 250 кгр,45 ден кгр.
П-профил 30 броја
Цевки Ф-90 12 броја

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам