1 / 6
Izdavam kamp vo As Struga
1.000 €
26.05.2022 04:17

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAMkamp prikolka vo As Struga na mirna lokacija.kampot e za 4 lica i e pokrien i zagraden ,so dvorce. .cena 1000 EVRAod vecer,prikolkata e dosta socuvana.javete se na 078381001,075361520

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам