1 / 12
РАЗНИ КНИГИ ПО ЕКСТРА ЦЕНА
600 МКД
23.01.2022 23:24

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

1. Енциклопедии Британика 10 книги - 1000 денари
2. Сите седум книги за тито - 1000 денари
3. Велики Атлас на 400 страници - 800 денари
4. Шекспир - 1500 денари
5. Велики народни кувар - 500 денари
6. Македоија - 600 денари
7. Правна енциклопедија на 1700 страници - 1000 денари
8. Дела од Марк Твен - 4 книги за 800 денари
9. Скопски фудбалски незаборави - 900 денари
10. Уметничко богатство на Македонија - 1200 денари
11. Речник на македонскиот јазик - 1200 денари
12. Мала енциклопедија просвета - 1000 денари

Контакт по вибер
070/345-861

Категорија: Книги и литература / Книги / Популарна литература

Се продава од:

КОРИСНИК
Потврден огласувач
070345861
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам