1 / 3
NOVI SKOLSKI TABLI SO DVE STRANI MARKER I KREDA
3.200 МКД
Со вклучен ДДВ
02.04.2022 12:52

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

TEL 075 248 405
TEL 075 248 405
Нови големи магнетни табли за пишување со две страни (креда и маркер со брисач)
Табла со димензии 120х80цм со две страници - 3200 ден.
Три маркери за пишување во црна, црвена и сина боја(или по избор) - 100 ден.
Пакетче со 14 креди - 50 ден.
Сунгер за креда - 50 ден.
Брисач за маркер со магнет - 50 ден.

TEL 075 248 405
Novi golemi magnetni tabli za pisuvanje so dve strani(kreda i marker so brisac).
Dimenzii 120 x 80cm
Tabla so dimenzii 120 x 80cm so dve stranici - 3200 den.
3 markeri za pisuvanje vo crna, crvena i sina boja (ili po izbor) - 100 den.
Paketce so 14 kredi - 50 den.
Sunger za kreda - 50 den.
Brisac za marker so magnet - 50 denSkolska tabla

TEL 075 248 405

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам