1 / 6
iPAD 2017 APPLE PRV SOPSTVENIK OD SWICELAND VIDI OGLAS
11.800 МКД
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.12.2021 18:54

Кичево

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

PRODAVAM IPAD 3GS 16 GB INTERNA MEMORIJA / 1 GB RAM VO KOMLET SO ADAPTER ZA POLNENJE APPLE , KABEL ORIGINAL NEGOV APPLE , SLUSALKI ORIGINAL APPLE , NOVA FOTROLA ORIGINAL ZA NEGO APPLE / PRV SOPSTVENIK KAKO NOV KOMLET BEZ MANA , MOZE DA SE KORISTI I KAKO TELEFON SO SLOT ZA KARTICA ZAMENUVA KAKO , TELEFON , TABLET , LAP TOP , DESKOP KOMJUTER , POGLEDNETE SLIKI OD NEGO PA ZA POVEKE INFORMACII KONTAKTIRAJTE ME NA MOBILEN IPAD E STAKLO CENA PO DOGOVOR INF. 071 451 028

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071451028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам